ŚROKA 2014 – sensacje

2 Nakielski Przegląd Kabaretowy Środowiskowych Domów Samopomocy

ŚROKA 2014 – sensacje.

 

W dniu 13 listopada 2014 roku w sali widowiskowo-kinowej Nakielskiego Ośrodka Kultury odbył się  2 Nakielski Przegląd Kabaretowy Środowiskowych Domów Samopomocy – ŚROKA 2014. W imprezie uczestniczyło 14 ośrodków z województwa kujawsko-pomorskiego i pomorskiego. Przegląd został zorganizowany przez Środowiskowy Dom Samopomocy z Nakła nad Notecią we współpracy z Nakielskim Ośrodkiem Kultury i Zespołem Szkół Żeglugi Śródlądowej. Patronat nad imprezą objął Tadeusz Sobol – Starosta Nakielski, który otworzył przegląd.
Motywem przewodnim były sensacje. Na scenie pojawili się m.in. Różowa Pantera, Elvis Presley, Pani Premier, Conchita Wurst, zespół Bony M. i wiele innych. Kabarety rozprawiły się z plotkarstwem, polityką, romansami i ideologią gender.
Było dużo zabawy, nagród, które ufundowali sponsorzy, a na koniec słodkości i pyszny bigos. Na kolejny przegląd zapraszamy za rok. Przegląd swoją obecnością zaszczycili m.in. Andrzej Kinderman – Wicestarosta Nakielski i Krzysztof Błoński – Zastępca Burmistrza Miasta i Gminy w Nakle nad Notecią.

tekst: Martyna Górska

ŚROKA – piosenka kabaretowa
Przegląd kabaretowy ŚDS ŚROKA – naklo24
2 Nakielski Przegląd Kabaretowy – kuriernakielski.pl